Warning: Creating default object from empty value in /membri/bigalbania/mkportal/include/IPB/ipb_out.php on line 57
ali baba me 40 hajdute - ::::::: bigalbania :::::::
Ultimo Urlo - Inviato da: ONIX - Domenica, 26 Novembre 2017 13:37
Pershendetje te gjitheve . Mbas shume vitesh e gjej prap sitin online . Kush don te kete kontakt te me lere nje mesazh privat per tu lidhur ne facebook .
 
Reply to this topicStart new topic
> ali baba me 40 hajdute
arditmarra
post Apr 22 2007, 02:58 PM
Post #1


Antarei ri
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 20-April 07
Member No.: 5,616
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: usa
Gjinia: Mashkulldo kisha deshire te shiikoja kete film .po e kerko dhe s po gjej dot po ta diponoje ndonjeri do bej mire ta veri ne forum ju faleminderit...............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ONIX
post Apr 22 2007, 05:40 PM
Post #2


DURRSAK FOREVER
Group Icon

Group: Admin
Posts: 540
Joined: 17-April 06
From: Itali
Member No.: 2
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: Trieste Italy
Gjinia: MashkullMund te na japesh ndonje informacion me shume per kete film dhe ne cfare gjuhe?


--------------------


KLIKO >> P2PALBANIA ONI MEGAVIDEO<< KLIKO KLIKO >> P2PALBANIA ONI YOUTUBE << KLIKO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kucovari
post Apr 22 2007, 08:06 PM
Post #3


P2p Kopesht
**

Group: Members
Posts: 34
Joined: 30-April 06
Member No.: 70
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: shba
Gjinia: MashkullQUOTE (ONIX @ Apr 22 2007, 04:45 PM)
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
Mund te na japesh ndonje informacion me shume per kete film dhe ne cfare gjuhe?


ky eshte nje film ne gjuhen nuk mund ta them te sakte turke a arbe .ku tregon per ali baba eshte sherbetor ne nje mbreteri .gjate nje udhetimi me karvan nje grup hajdutesh grabisin karvanet ne shkretetir dhe fshehin ne nje shpelle .ali baba qendron i fshehur dhe degjon kodin qe perdorin hajdutet per hapjen e deres me duket ..hapu... .pasi e perdor kodin futet ne shpelle dhe shikon qe shpella ishte e mbushur me gjera te argjenta dhe shkon ne keshtjelle dhe behet i pasur organizon manifestime dhe ne fund ngelet po ali baba. nuk e di se si ta shpjegoje me mire se kam shume vite pa e pare me dhe se kujtoj fort mire .

faleminderit per interesim ................
Go to the top of the page
 
+Quote Post
armenito
post Apr 23 2007, 12:46 AM
Post #4


P2p Kopesht
Group Icon

Group: Uploaders
Posts: 85
Joined: 1-November 06
From: milano/italia from Lezha city
Member No.: 2,912
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: milano
Gjinia: MashkullNE FAKT ESHTE VETEM NE ANGLISHT NE SHQIP E DISPONON TP-CHANNEL EDHE TVSH huh.gif huh.gif


--------------------
Mjeksia Shqiptare- Albanian Medical Journal? - Che tu sei uno schiavo, Neo. Come tutti gli altri sei nato in catene... Sei nato in una prigione che non ha sbarre, che non ha mura, che non ha odore. Una prigione... per la tua mente.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kucovari
post Apr 23 2007, 01:52 PM
Post #5


P2p Kopesht
**

Group: Members
Posts: 34
Joined: 30-April 06
Member No.: 70
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: shba
Gjinia: MashkullQUOTE (armenito @ Apr 22 2007, 11:51 PM)
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
NE FAKT ESHTE VETEM NE ANGLISHT NE SHQIP E DISPONON TP-CHANNEL EDHE TVSH huh.gif huh.gif

E MIRA ISHTE NE SHQIP PO NQS E VINI DHE NE ANGILSHT MIRE DO BENI . FALEMINDERIT..............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
123456
post May 6 2007, 05:09 PM
Post #6


Moderator
Group Icon

Group: super moderator
Posts: 1,881
Joined: 15-May 06
Member No.: 436
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: limewire
Vendndodhia: albania
Gjinia: MashkullUne mbaj medn qe ky film eshte loz nga kinemaja franceze ne vitet 60. E mbaj mend se e kam pare ne kinema 17 nentori shume vite me pare, 25 vjet ndoshta. Luan ne role Fernandel komiku i madh francez, ne mos gaboj.

Filmi Ali baba ku loz Fernandeli ka kete titul ne french

Ali Baba et les quarante voleurs


--------------------
Katnaria oshte e pafajshme( Qazim Mulleti)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kucovari
post May 6 2007, 06:32 PM
Post #7


P2p Kopesht
**

Group: Members
Posts: 34
Joined: 30-April 06
Member No.: 70
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: shba
Gjinia: MashkullQUOTE (123456 @ May 6 2007, 04:14 PM)
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
Une mbaj medn qe ky film eshte loz nga kinemaja franceze ne vitet 60. E mbaj mend se e kam pare ne kinema 17 nentori shume vite me pare, 25 vjet ndoshta. Luan ne role Fernandel komiku i madh francez, ne mos gaboj.

Filmi Ali baba ku loz Fernandeli ka kete titul ne french

Ali Baba et les quarante voleurs


nuk e mbaj mend mire se ne c gjuhe eshte po aktor komik eshte qe luan ne rol bashke me gomarin nqs behet i mundur ky film ju faleminderit per interesin qe keni treguar kush e disponon mund ta ver ne emule ose rapidshare ose megaupload faleminderit...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
123456
post May 6 2007, 06:52 PM
Post #8


Moderator
Group Icon

Group: super moderator
Posts: 1,881
Joined: 15-May 06
Member No.: 436
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: limewire
Vendndodhia: albania
Gjinia: MashkullQUOTE (kucovari @ May 6 2007, 06:37 PM)
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
nuk e mbaj mend mire se ne c gjuhe eshte po aktor komik eshte qe luan ne rol bashke me gomarin nqs behet i mundur ky film ju faleminderit per interesin qe keni treguar kush e disponon mund ta ver ne emule ose rapidshare ose megaupload faleminderit...
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
( 699.77 Mb )


--------------------
Katnaria oshte e pafajshme( Qazim Mulleti)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kucovari
post May 6 2007, 08:19 PM
Post #9


P2p Kopesht
**

Group: Members
Posts: 34
Joined: 30-April 06
Member No.: 70
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: shba
Gjinia: MashkullQUOTE (kucovari @ May 6 2007, 05:37 PM)
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
nuk e mbaj mend mire se ne c gjuhe eshte po aktor komik eshte qe luan ne rol bashke me gomarin nqs behet i mundur ky film ju faleminderit per interesin qe keni treguar kush e disponon mund ta ver ne emule ose rapidshare ose megaupload faleminderit...
rrofsh 123456 se kam nostalgji per kete film . ndoshta nga qe e kam pare kur kam qene i vogel
tani e vura per shkarkim ne emule kur te kesh mundesi na jep ndopak slot faleminderit kucovari.........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
123456
post May 6 2007, 09:15 PM
Post #10


Moderator
Group Icon

Group: super moderator
Posts: 1,881
Joined: 15-May 06
Member No.: 436
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: limewire
Vendndodhia: albania
Gjinia: MashkullQUOTE (kucovari @ May 6 2007, 08:24 PM)
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
rrofsh 123456 se kam nostalgji per kete film . ndoshta nga qe e kam pare kur kam qene i vogel
tani e vura per shkarkim ne emule kur te kesh mundesi na jep ndopak slot faleminderit kucovari.........


Me vje keq Kucovar, por nuk e kam filmin ne fjale. Une te dhashe vetem linkun e emules per kete filem, pavarsisht se une nuk e kam. E marsh sa me shpejt.


--------------------
Katnaria oshte e pafajshme( Qazim Mulleti)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arditmarra
post May 10 2007, 04:49 AM
Post #11


Antarei ri
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 20-April 07
Member No.: 5,616
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: eMule
Vendndodhia: usa
Gjinia: MashkullQUOTE (123456 @ May 6 2007, 01:20 PM)
PROTECTED LINKS CAUTION: REGISTER / LOGIN first, to view this links.
Me vje keq Kucovar, por nuk e kam filmin ne fjale. Une te dhashe vetem linkun e emules per kete filem, pavarsisht se une nuk e kam. E marsh sa me shpejt.


edhe njehere faleminderit per linkun e shkarkova brenda nje dite .ishte po ky film qe kerkoja
gjithe te mirat stafit te p2palbania...........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
post
Post #


Reklama google!


Group: Bot

Joined: Today, 09:39:16
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

RSS Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2018 - 09:39 AM
Design by: Skins for IPB & eBiz Talk

MKPortal M1.1.2b ©2003-2007 mkportal.it