Warning: Creating default object from empty value in /membri/bigalbania/mkportal/include/IPB/ipb_out.php on line 57
Lista e filmave e Televizionit Shqiptar - ::::::: bigalbania :::::::
Ultimo Urlo - Inviato da: ONIX - Domenica, 26 Novembre 2017 13:37
Pershendetje te gjitheve . Mbas shume vitesh e gjej prap sitin online . Kush don te kete kontakt te me lere nje mesazh privat per tu lidhur ne facebook .
> Lista e filmave e Televizionit Shqiptar, kronologji ne vite
123456
post Oct 15 2006, 06:52 PM
Post #1


Moderator
Group Icon

Group: super moderator
Posts: 1,881
Joined: 15-May 06
Member No.: 436
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: limewire
Vendndodhia: albania
Gjinia: MashkullDihet se edhe televizoni shqiptar ka prodhuar filma shume cilesore ne vite.Ja dhe nje liste e filamave te TVSH

Zambakë të bardhë (1984) (TV)
Unë ti dhe Kasandra (1999) (TV)
Tingujt e harresës (1996) (TV)
Të shoh në sy (1986) (TV)
Shtërngata në mal (1979) (TV)
Pak freskët sonte (1994) (TV)
Prindër të vegjël (1991) (TV)
Një natë nëntori (1979) (TV)
Një ngjarje në liqen (1982) (TV)
Një telegram një këngë (1982) (TV)
Kronikë e atyre netëve (1986) (TV)
Koha nuk pret (1984) (TV)
I paharuari (1980) (TV)
Goditja (1980) (TV)
Zani partizani (1975) (TV)
Flamur në dallgë (1977) (TV)
Funeral Business (1999)
Edhe ne luftuam (1981) (TV)
Emblema e dikurëshme (1976) (TV)
Era e ngrohtë e thellësive (1982) (TV)
Ditët që sollën pranverën (1979) (TV)
Ditë të qytetit tim (1982) (TV)
Alo tekniku (1982) (TV)
Kur hidheshin themelet (1978) (TV)
Korrierët (1976) (TV)
Udha e Shkronjave(1978) (TV)
Koha nuk pret (1984) (TV)
Me hapin e shokve(1979) (TV)
I treti (1978) (TV)
Agimet e stines se madhe (1981) (TV)
Gjenerali i ushtrise se vdekur (1972) (TV)
Liri a vdekje (1980) (TV)
Dashi pa brire (1992) (TV)
Oktapodi (1996) (TV)
Fundi i marrezise(1995) (TV)
Dashuri me krisma (1998) (TV)
Nje zonje ne NEW YORK(1995) (TV)
Yllka (2003) (TV)
Pesha e gruas sime (2002) (TV)
Nje baba teper(2000) (TV)
Me pushime ne Rome (1995) (TV)
Gjithe fajet i ka paraja (1996) (TV)
Oreksi i madh (1994) (TV)
Gjuetia e fundit (1992) (TV)
Te gjalle apo te vdekur (1996) (TV)
Plumba perandorit (1980) (TV)


--------------------
Katnaria oshte e pafajshme( Qazim Mulleti)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
neo7
post Dec 16 2006, 10:52 AM
Post #2


Antarei ri
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 18-October 06
From: Durrës
Member No.: 2,665
klienti BT: bit tornado
klienti p2p: tjeter
Vendndodhia: tiran
Gjinia: Mashkullkush me gjen pak komedine "grupi armiqsor oktapodi" me ceken, aleko prodani, fadil hasa etj. se eshte e papame

"ME RRESHQITI KACAVIDA"
Go to the top of the page
 
+Quote PostCollapse

> Similar Topics

  Topic Title Replies Topic Starter Views Last Action
No New Posts Go to first unread Lista e filmave e Televizionit Shqiptar dhe shkarkime
4 dragoi92 3,465 15th October 2008 - 05:43 PM
Last post by: dragoi92
No New Posts Go to first unread Shqiptari shpik qesen plastike që nuk ndot mjedisin
Mirel Sharrëxhi
0 kati 1,489 3rd September 2008 - 02:23 PM
Last post by: kati
Closed Go to first unreadPinned: LISTA FILMAVE
1 julian_ka 2,804 30th June 2008 - 01:42 PM
Last post by: julian_ka
No New Posts Go to first unread Shqiptaret ne INTERPOL
Jeni kurioz te dini se cilet shqiptare i kerkon Interpoli?
7 kati 4,657 27th June 2008 - 11:00 AM
Last post by: i love albania
No new Go to first unread Shqiptare qe i njeh bota !
Nga fusha te ndryshme...
26 Angel 13,809 1st November 2007 - 07:57 PM
Last post by: ILIRIA

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

RSS Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2018 - 09:38 AM
Design by: Skins for IPB & eBiz Talk

MKPortal M1.1.2b ©2003-2007 mkportal.it